FITSHI - запчастини на китайські автомобілі
FITSHI.COM

запчастини на китайські автомобілі

CHERY


Виберіть підкатегоріюНайбільша китайська компанія з випуску автомобілів Chery Automobile Co., Ltd створена в 1997 році. У 1999 році з'являється перший автомобіль фірми Chery Amulet, створений на ліцензійній платформі SEAT Toledo. Устаткування для початкового виробництва Chery закуповує у американської фірми Форд. У 2001 році фірма Чері починає поставку машин в Сирію, ставши першою китайською компанією, що здійснила експорт автомобілів. В цьому ж році Chery Automobile Co., Ltd отримує в Китаї високий сертифікат на свою продукцію. Розробники і конструктори з японської компанії Mitsubishi починають співпрацювати з Chery в 2003 році. У 2004 році Чері використовує метод DURR Paint для фарбування деталей автомобілів.

Австрійська компанія AVL співпрацює з Chery в розробці силових агрегатів і модернізації запасних частин. У створенні нової трансмісії бере участь німецька фірма Bosch. До розробки своїх автомобілів фірма Чері привертає компанію Lotus Engineering. За договором з фірмою Ricardo Consulting Engineers проводиться модернізація гібридного двигуна Chery. Компанія Чері в 2003 році вводить в дію завод з виробництва своїх автомобілів в Ірані. В цьому ж році фірма відкриває науково-дослідний інститут. У 2004 році фірма Chery Automobile Co., Ltd виробила близько 200 тисяч своїх автомобілів. Малолітражних модель Chery QQ починає сходити з конвеєра іранського заводу в 2005 році. Виробництво своїх марок фірма Chery починає в Малайзії. У єгипетській столиці Каїр стартувала збірка автомобіля Speranza.

З 2005 року компанія Chery починає експорт автомобілів до Сполучених Штатів. Модель Chery QQ стає кращою серед компактних автомобілів по оцінці IQS. За сприяння австрійської фірми AVL List освоюється в 2005 році випуск двигунів, відповідних еконормам Euro IV. У березні 2007 року був зібраний 800-тисячний автомобіль марки, а вже в серпні цього року кількість вироблених автомобілів Chery перевалює позначку 1 млн. В даний час компанія Chery динамічно розвивається, постійно підвищуючи технології виробництва і якість продукції, що випускається техніки. Активна співпраця з передовими дизайнерськими ательє Pininfarina і Bertone, а також запозичення ліцензійних агрегатів дозволяє створювати сучасні і безпечні автомобілі, що відрізняються прекрасними ходовими якостями і невисокою ціною.