FITSHI - запчастини на китайські автомобілі
FITSHI.COM

запчастини на китайські автомобілі

GEELY


Виберіть підкатегоріюКитайська автомобільна компанія Geely Group Co., Ltd була створена в листопаді 1986 року. Адміністрація фірми розташована в місті Ханчжоу. Заводи компанії знаходяться в містах Шанхай, Нінбо, Ліньхай і Тайчжоу. У 1992 році Джилі укладає договір з японською фірмою Хонда і починає випуск мотоциклів і скутерів. У 1998 році Geely виробляє перший автомобіль Zhejiang, розроблений китайськими фахівцями. У 2001 році Geely Group Co отримує статус першого приватного виробника автомобілів в Китаї. У 2004 році заводи Джилі випускають близько 96000 автомобілів. Експорт своїх машин в Африку, Східну Європу та Близький Схід фірма почала в 2005 році. В цьому ж році Geely стає першою китайською компанією, яка показала свої автомобілі на автосалоні в німецькому Франкфурті.

У 2007 році Geely Group Co., Ltd випускає близько 182 тисяч автомобілів. В цей же час на виробничих потужностях заводу «АМУР» в Росії стартувала збірка легкових автомобілів Geely Otaka. Починаючи з 2008 року відповідно до Дистриб'юторська угода Geely почала поставляти в Україну дві моделі - MK і Vision. Наступного року освоюються машини, здатні працювати на газі і метанолі. За контрактом з фірмою Yulon Group Джилі починає спільний випуск електромобілів. 2009-й рік став для китайської компанії досить успішним і результативним. Geely набуває австралійську фірму Drivetrain System з виробництва трансмісій і стає власником шведської компанії Volvo Cars. У 2010-му Geely привозить на моторшоу в Пекін свої нові моделі Emgrand, Gleagle і Englon, що відображають сучасну концепцію і прогресивну стратегію розвитку марки.

У 2011 році Geely Motors налагоджує збірку двох популярних моделей MK і MK Cross на заводі «Дервейс». Роком пізніше в Україні з'являється найбезпечніша модель фірми - Emgrand EC7. У 2014-му році цей седан стає самим продаваним автомобілем фірми на українському ринку (за підсумками року продано 7789 авто). На початку 2017 року компанія представила на українському ринку свій новий бізнес седан Emgrand GT, в якому втілені найостанніші технології інженерів Geely і Volvo. У РФ Geely Motors має розвинену дилерську мережу з високими стандартами обслуговування і професійної технічною підтримкою своїх клієнтів.