FITSHI - запчастини на китайські автомобілі
FITSHI.COM

запчастини на китайські автомобілі

MG


Виберіть підкатегоріюТворець англійської автомобільної компанії MG Вільям Морріс займався торгівлею машинами ще на початку 20-го століття. Його дилерський центр в Оксфорді називався «Morris Garage», звідси й виникла ім'я фірми. Але спочатку в 1913 році був створений перший автомобіль під маркою Morris. Після Першої світової війни «тупоносі» машини Morris Cars користувалися в Англії великим попитом. Популярними були автомобіль Cowleys, двигун якого мав об'єм в 1.5 літра, і більш потужний Oxford з мотором в 14 л.с. Головний інженер компанії Сессіль Кімбер, володіючи певними дизайнерськими здібностями, вирішив випускати нові типи автомобілів на базі Morris Cars.

У 1927 році народжується автомобіль MG Midget, який стає найпоширенішим у Великобританії на той час. Чотиримісний MG Midget мав двигун в 14 л.с., що дозволяло розганяти автомобіль до 80 км / год і зробити машину конкурентоспроможною. У 1928 році поступила в продаж модель MG 18/80, яка отримала шестициліндровий двигун з об'ємом в 2.5 літра. Значних продажів автомобіль MG 18/80 не отримав через високу ціну. У 1933 році з'являється модель MG Magnet K3, яка на гонках «Mille Miglia» отримала призове місце. У 1935 році компанія розробляє седан MG SA з двигуном, що має шість циліндрів і обсяг в 2.3 л.

На початку 50-х років фірма MG зливається з компанією Austin. Вийшло формування British Motor Company випускає автомобілі MG B, MG A, MG B GT. Особливою популярністю стали користуватися нова модель MG Midget і MG Magnette III. У 1982 році вже корпорація British Leyland випускає малолітражний автомобіль MG Metro, седан компактного виду MG Montego і хетчбек MG Maestro. В Англії ці автомобілі отримали достатню популярність. У 2005 році фірму MG купує компанія Nanjing Automobile з «Піднебесної», яка починає виробляти модернізовані автомобілі MG з 2007 року для британського і китайського ринків. Так, в 2007-му з'являється седан MG 7, який є аналогом класичного Rover 75. Оновлена ​​модельна лінійка MG втрачає автентичний дух старих автомобілів марки, роблячи акцент на сучасні технології.