FITSHI - запчастини на китайські автомобілі
FITSHI.COM

запчастини на китайські автомобілі

GREAT WALL


Виберіть підкатегоріюКитайська автомобільна компанія Great Wall була створена в 1996 році. У себе на батьківщині фірма носить ім'я Changcheng Co. Ltd. Керівництво компанії і основні заводи розташовані в місті Баодін, провінції Хебей. Спочатку холдинг Грейт Уолл спеціалізувався на випуску комерційних автомобілів. Успішно впроваджуючи ліцензійні японські технології, Great Wall швидко завоював провідні позиції в автопромисловості Китаю і приступив до експорту своєї продукції на багато світових ринків. В даний час в складі холдингу знаходяться більше 10-ти дочірніх компаній, які випускають легкові автомобілі, вантажівки і автобуси. Great Wall має і своїми підрозділами з наукових досліджень.

У 2005 році холдинг випускає Great Wall Hover - один з найбільш вдалих позашляховиків компанії. Якість автомобілів, вироблених Great Wall, підтверджено стандартами ISO 9001. Потужність заводів Грейт Уолл дозволяє випускати близько мільйона конкурентних машин в рік. У 2005 році пікапи компанії з'явилися в Україні і, завдяки доступній ціні і хорошим ходовим якостям, стали першими за обсягом продажів в своєму класі. На українському авторинку в різний час було представлено кілька пікапів і позашляховиків Great Wall. Бензинові силові агрегати для своїх автомобілів в Great Wall виготовляли за договором з японськими фірмами Mitsubishi і Toyota, дизельні мотори - спільно з німецькою компанією Bosch.

13 квітня 2009 року на шанхайському автосалоні холдинг Great Wall показав свій перший седан. У січні 2011 року був представлений публіці позашляховик Hover H5. У Китаї холдинг Грейт Уолл займає половину ринку в своєму сегменті. Виготовляються Great Wall двигуни поставляються і іншим автомобільним компаніям Китаю. Станом на 2008-й рік компанія зуміла реалізувати в Україні понад 5 тис. cвоїх моделей. У 2013-му Great Wall створює суббренд преміальних автомобілів Haval - першим авто, випущених під новим ім'ям, став кросовер H2.