FITSHI - запчастини на китайські автомобілі
FITSHI.COM

запчастини на китайські автомобілі

Комплекти високовольтних кабелів

В даній категорії представлені комплекти високовольтних кабелів на автомобілі марок GEELY, CHERY, BYD, LIFAN, GREAT WALL, MG. Купити Комплект високовольтних кабелів FITSHI просто і зручно, для цього не потрібно ні куди їхати. Купуйте в інтернет-магазині fitshi.com за допомогою кнопки 'Купити' на вподобаних вам товари. У нас представлені комплекти високовольтних кабелів на MG, на Lifan, на Great Wall, на Geely, на BYD, на Chery. Наявність і ціни на комплекти високовольтних кабелів актуальні. Тому можете впевнено робити замовлення. Все що вам потрібно - натиснути 'Купити' на потрібні товари, відправити замовлення і почекати, поки ми зателефонуємо вам. Оплатити ви зможете не відходячи від комп'ютера, в будь-який час доби. Товари будуть доставлені вам поштовою службою "Нова пошта" в будь-яку точку України.

Комплект кабелів високовольтних FT 6052-89ZG

Комплект кабелів високовольтних FT 6052-89ZG

Провід запалювання GEELY CK / OTAKA 05-; MK 06-; MK CROSS 12-; GC6 12-; GC2 12-; OE #: 1016052126..

883.00 грн.

Комплект кабелів високовольтних FT 3707-89ZC

Комплект кабелів високовольтних FT 3707-89ZC

Провід запалювання CHERY QQ, S11 03- OE #: S11-3707020BA..

711.00 грн.

Комплект кабелів високовольтних FT 3706-89ZC

Комплект кабелів високовольтних FT 3706-89ZC

Провід запалювання CHERY AMULET, A11, A15 03- OE #: A11-3707130EA..

535.00 грн.

Комплект кабелів високовольтних FT 3705-89ZC

Комплект кабелів високовольтних FT 3705-89ZC

Комплект кабелів високовольтних FT 3705-89ZC. ПРОВОДА ЗАЖИГАНИЯ GREAT WALL HOVER 05-11 (2,4) O.E. SM..

925.00 грн.

Комплект кабелів високовольтних FT 3701-89ZC

Комплект кабелів високовольтних FT 3701-89ZC

Провід запалювання CHERY TIGGO, T11 06- (ACTECO 1.6L, 1.8L, 2.0L), ELARA, A21, FORA 06-10, M11, M12,..

474.00 грн.

Комплект кабелів високовольтних FT 2502-89ZC

Комплект кабелів високовольтних FT 2502-89ZC

Провід запалювання CHERY TIGGO, T11 06- (2.0L, 2.4L Mitsubishi) OE #: SMW250283..

887.00 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Корисна інформація

Високовольтні дроти для машини

Завданням високовольтних дротів є передача електричних імпульсів від котушки запалювання автомобіля на свічки. Розповімо для визначення високовольтних проводів машин, їх основні несправності. Які найкраще вибрати.

Які вимоги

 • Повинні бути стійкими до агресивного середовища під капотом машини, витримувати температурний режим від -60°С до +240°С, не втрачати своїх струмопровідних якостей.
 • Запобігати витоку струму аж до контакту з наконечниками свічок. Неякісні або несправні дроти здатні вивести з ладу деякі пристрої автомобіля, наприклад електронну систему та ускладнити роботу двигуна, внаслідок чого почне «троїти».
Витік струму або підвищений опір призводять до зменшення сили імпульсу. Це спричинить уповільнення запалення, «троїння» і «завмирання» двигуна на підвищених оборотах, або відсутність іскри. Особливо, якщо свічки мають невелике забруднення. В результаті падає динаміка, зростає витрата палива (на 4-7 відсотки), підвищується токсичність вихлопу.

Будова. З чого складаються

Вони складаються із струмопровідної жили, ізоляції (захисного шару), металевих контактів, ковпачків.

Ізоляція

Одношарове або багатошарове захисне діелектричне покриття струмопровідної жили. Придназначена для:
 • запобігання витоку електричного струму;
 • запобігання жили від впливу вологи, паливно-мастильних матеріалів, шкідливих пар та високих температур у моторному відсіку та механічних пошкоджень.

Металеві контакти (наконечники)

Забезпечують електричне з'єднання струмопровідної жили з відповідними контактами (гніздами, високовольтними висновками) свічки та котушки запалювання або кришкою розподільника. Основні вимоги:
 • надійний контакт із струмопровідною житловою;
 • міцність кріплення на дроті;
 • надійне з'єднання з виводами свічки та котушки запалення або кришки розподільника;
 • Достатня корозійна стійкість для збереження надійного контакту в процесі експлуатації.

Ковпачки

Захищають місця з'єднань контактів з відповідними виводами котушки, розподільника, свічок запалювання від агресивних впливів зовнішнього середовища та запобігають витоку електричного струму. Основні вимоги:
 • максимально щільне з'єднання з деталями системи запалювання, щоб пил та волога не проникали до контактів. Іноді після тривалої експлуатації зняти ковпачки вдається лише за допомогою спеціального інструменту;
 • стійкість до впливу високих та низьких температур, а також до їх різкого перепаду.
Ковпачки виготовляються із гуми або силікону. У деякі з них вбудовують додатковий перешкододавчий резистор або металевий екран для зменшення перешкод.

Які бувають несправності

Основні несправності - розрив електричного ланцюга та витік струму. Розрив електричного ланцюга відбувається в місці з'єднання металевого контакту дроту з струмопровідною житловою та іншими деталями системи запалювання, наприклад:
 • зняття дроту;
 • погане поєднання з висновками відповідних елементів системи запалювання;
 • Окислення або руйнування жили.

У місцях порушення з'єднання відбувається іскріння та нагрівання, що ще більше погіршує ситуацію та може призвести до вигоряння металевих контактів або жили.

Витік струму відбувається через забруднені дроти, свічки, кришку розподільника, котушку запалювання, а також при пошкодженні ізоляції та ковпачків, тому їх діелектричні властивості у процесі експлуатації погіршуються.

Опір дроту можна виміряти за допомогою цифрового мультиметра. Значення бувають різними, але має перевищувати величини 20 кОм. Якщо один із «високовольтників» показав значення опору значно менше, ніж інші, то він несправний.

При низьких температурах високовольтні дроти стають жорсткими, збільшується ймовірність пошкодження їхньої ізоляції або ковпачків. Крім того, через постійну вібрацію, що супроводжує роботу двигуна, розхитуються місця з'єднань, що може призвести до погіршення контакту, наприклад, у кришці розподільника. Від підвищеної температури найбільше страждають свічкові ковпачки, т.к. вони знаходяться близько до нагрітих деталей двигуна і часто виходять з ладу під час зняття.

Часто вдається визначити пробій ізоляції при роботі двигуна на слух (чути клацання) або візуально. Якщо відкрити моторний відсік у темний час доби, то місце витоку струму буде видно по іскрі, що проскакує. У темряві іноді помітне свічення (блиск) навколо приладів системи запалення через вологість та іонізацію повітря, наприклад перед грозою, або при великих витоках струму.

Хороший контакт у наконечниках запобігає втраті енергії імпульсу, що передається до свічок. Тому бажано періодично перевіряти, чи добре вставлені наконечники у гнізда відповідних елементів системи запалювання. Для запобігання пошкодженням дроту його рекомендується знімати, починаючи з ковпачка, а не висмикуючи за ізоляцію.

Рекомендації щодо вибору

При покупці корисно вивчити упаковку. Бажано, щоб на ній російською мовою були вказані моделі автомобілів, для встановлення на які призначені ці дроти. Відсутність вказівки заводу-виробника - достатня умова для відмови від покупки. Також не варто купувати продукцію, на упаковці якої є орфографічні помилки, найчастіше у слові silicon.

Краще вибирати «високовольтники» для машини з ізоляцією та ковпачками, матеріал яких не стає жорстким на морозі. Наприклад, таким матеріалом може бути силікон, який витримує високу температуру моторного відсіку.