FITSHI - запчастини на китайські автомобілі
FITSHI.COM

запчастини на китайські автомобілі

BYD


Виберіть підкатегоріюЗаснована в 1995 році китайська корпорація BYD Company Ltd починала свою діяльність з виробництва акумуляторних батарей для мобільних телефонів. У 2003 році BYD набуває автомобільне підприємство Sichuan Auto Co. Ltd, яке після свого банкрутства виявилося в складному становищі. Таке рішення дало можливість корпорації освоїти новий вид діяльності, і в цьому ж році була заснована автомобільна компанія BYD Auto, що є дочірнім підприємством BYD Company Ltd. Маючи за спиною великий фінансовий капітал материнської компанії BYD, і спираючись на технічні досягнення придбаної фірми Sichuan Auto, бренд BYD Auto займає одне з провідних місць в Китаї. За кілька років підприємство зуміло продати більше 700 тис. Автомобілів сімейства BYD F3 по всьому світу. Крім того фірма випускала модель E-Vehicle з електричним приводом і Hybrids-Vehicle, які мають крім звичайного двигуна внутрішнього згоряння ще додатково електродвигун.

У 2004 році фірма BYD Auto засновує науковий центр, в якому створюються лабораторії з проведення досліджень міцності кузовів автомобілів на ударні навантаження, лабораторії щодо вдосконалення характеристик шасі і ділянки для різних дорожніх випробувань. Новостворене підприємство BYD Mold Company Ltd. є філією фірми і знаходиться в Пекіні. Ця компанія випускає даху автомобілів методом формовки, її виробничі площі - близько 270 тисяч квадратних метрів. Виготовлення дахів базується на системі CAD / CAE / CAM - проектування, технології та виробництво здійснюється з використанням останніх досягнень комп'ютерної техніки. У місті Сіані розташована дочірня фірма BYD Auto Co. Ltd, яка випускає автомобілі марок Flyer і F3. Її виробничі площі складають близько 1 млн. Квадратних метрів. Фірма BYD Auto імпортує конвеєрні лінії з європейських країн і з Японії.

У 2009-му році одним з ключових акціонерів BYD стає відомий мільярдер Уоррен Баффет, який інвестував в концерн 232 млн. Доларів і придбав 10% акцій. Роком пізніше німецька компанія Daimler AG вкладає кошти в розробку нових електромобілів BYD, створивши при цьому спільну фірму. У 2011 році BYD стала офіційним партнером Універсіади, яка проходила в м Шеньчжень. В даний час BYD Auto є передовим автомобільним підприємством, яке ставить основний акцент на чисті і екологічно ефективні джерела енергії. Діяльність BYD Auto націлена на створення високоякісної техніки, інноваційної, сучасної та безпечної для екосистеми. BYD (Build Your Dreams) перекладається з англійської мови, як «Втіль свої мрії».

На сайті представлені автозапчастини, а для того, щоб тримати ваш автомобіль у комфортному стані, потрібні автоаксесуари. Для зручності можна Купити набір автомобіліста для BYD, в якому є все те, що необхідно для того, щоб вирішити ймовірні ситуації під час подорожей.